Športový klub polície Bratislava

Hádzaná

...najväčší hádzanárský oddiel na Slovensku

Ďalší smolný záver, muži do tretice prehrali v posledných minútach

Ďalší smolný záver, muži do tretice prehrali v posledných minútach

Naši seniori opäť napodobnili slovenských hokejových reprezentantov. Posledné tri zápasy zanechali na domácej palubovke výborný dojem, odohrali skvelé prvé polčasy, no nezvládli záver svojich stretnutí a vždy odišli s tesnou prehrou. Tentokrát mali našliapnuté k víťazstvu nad Hlohovcom. Po polčase viedli naši chlapci o šesť gólov, no na konci duelu im zlyhala koncovka, niekoľko lôpt vyslali tesne nad bránku, čo súper využil a uchmatol si z Bratislavy všetky body. Napriek tomu možno povedať, že náš tím má veľký potenciál a ak ho využije naplno, môže v budúcom ročníku bojovať o čelo extraligovej tabuľky.


Výsledok 5. kola časti Ligový pohár o 5.- 8. miesto Slovnaft Handball Extraligy


ŠKP Bratislava – HC Sporta Hlohovec 27:29

Góly ŠKP Bratislava: Tomáš Kysel 7; Jakub PROKOP 6, Matúš LIESKOVSKÝ 4, Marek MIKÉCI 4, Radoslav DEMKO 4, Kristián HALLA 2.


Peter Kostka, tréner ŠKP Bratislava: "Rozhodla naša herná nedisciplinovanosť. Poľavili sme, prestali brániť a potom sa nám to vrátilo. Mysleli sme si, že súper sa položí sám a bude nám odovzdávať lopty. Nechcem k tomu veľa hovoriť, aby som nepovedal niečo, čo ma bude neskôr mrzieť. Všetko to bolo o našej disciplíne, tam to začína aj končí. Máme dosť skúsených hráčov, ktorí majú za sebou veľa odohraných zápasov, ale to neznamená, že si budú v kľúčových fázach stretnutia veriť. Toto všetko je o tíme, o pláne B, čo robiť, keď sa nám nedarí. Musíme sa vedieť nakopnúť. Opäť sme sa ale nakopnúť nevedeli. Sme tím do dobrého počasia. Keď je zle, schovávame sa jeden za druhého a potom to tak aj vyzerá. Nie je to náhoda. Posledný zápas sezóny musíme odohrať najmä dôstojne."

SPÄŤ
INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI
Ministerstvo
Bratislava
Petrzalka
Vlada SR
Unitop
BSK
HLAVNÍ REKLAMNÍ PARTNERI
Antalis
Airconsulting
REKLAMNÍ PARTNERI
skp servis
Sintra
SKP Travel
Hummel
skp servis
Elteso
Bigagency
Krombacher
Real Shop New
Bigagency
Inca
Veidec
Szaly
Fishontime
Raciola
Grosman
FRESH CORNER