SÚSTREDENIE SKALKA 2022

12.08.2022 | Turnaje

V týždni od 31.7. do 6.8. absolvoval hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava letné sústredenie na Skalke pri Kremnici, ktorého sa zúčastnilo 140 ľudí, z toho 125 športovcov a 15 trénerov. Najmladší účastník mal 6 rokov a najstarší cez 70. Išlo o najväčšie hádzanárske sústredenie na Slovensku, nakoľko sa ho zúčastnili všetky vekové kategórie dievčat aj chlapcov, od prípravky až po seniorské družstvá. Súčasťou tréningového procesu boli hádzanárske tréningy, kondičné tréningy, turistika, plávanie a bowling. Hádzanári si vyskúšali aj miestnu atrakciu Via ferrata Skalka Kremnica. Okrem tréningov mali ŠKPáci pripravení bohatý večerný zábavný program pozostávajúci zo súťaženia, tancovania, spievania, kreslenia a opekačky. Dokonca, ako každý rok, si v jeden večer zorganizovali súťaž ,,Skalka má talent“, v ktorom vystupovalo každé družstvo s originálnym programom. Sústredenie si všetci naplno užili, parádne si na ňom zamakali a zažili na ňom kopec zábavy. 

FOTOGALÉRIA

NAJNOVŠIE AKTUALITY

12.08.2022 | Turnaje

Turnaj stredných škôl-chlapci-ZIGGY ŠPORT

Bratislavský krajský zväz hádanej, v spolupráci s Hádzanárskym oddielom ŠKP Bratislava, zorganizovali dňa 8.3.2023 Krajské kolo stredných škôl v hádzanej chlapcov Bratislavského samosprávneho kraja v Novej dvojhale Domu športu. Turnaj sa konal v rámci projektu ZIGGY ŠPORT Slovenského zväzu hádzanej. Krajského kola sa zúčastnilo týchto 6 stredných škôl: OA Nevädzova Bratislava;…

12.08.2022 | Turnaje

Hádzaná aj v obci Chorvátsky Grob

Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava spolu s Bratislavským krajským zväzom vstupuje aktívne do rozvoja hádzanej v Bratislavskom kraji a do svojich radov už čoskoro privítame aj deti z obce Chorvátsky Grob, s ktorým rozbiehame spoluprácu a popularizujeme tak hádzanú aj mimo hlavného mesta.Tešíme sa!!  „Aj Hádzaná…

12.08.2022 | Turnaje

Turnaj Liga Daj5 v rámci projektu ŠZDZD

Dňa 14.2.2023 sme zorganizovali 18 ročník turnaja v mini hádzanej, Liga Daj5 v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Turnaj sme odohrali v novej hale Domu športu a hrali sme na 6 ihriskách. Turnaja sa zúčastnilo 30 družstiev a 250 detí z Bratislavského kraja, ktoré boli rozdelené do 2…

 • 31.01.2023 |

  Darovanie 2% z dane

  Radi by sme Vás oslovili s možnosťou darovať 2% z daní na podporu hádzanárskeho oddielu nášho klubu. Urobiť tak môžete prostredníctvom priloženého formuláru. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú podporiť rozvoj športu a nášho klubu. Hádzanej a športu zdar!Tlačivo na stiahnutie nájdete v časti OZNAMY.

 • 30.01.2023 |

  Ocenenie životného jubilea

  Na nedeľňajšom extraligovom zápase boli pri príležitosti životných jubileí Ľubomíra Orosza - predsedu Bratislavského krajského zväzu hádzanej, dlhoročného funkcionára a hráča ŠKP Bratislava a Ladislava Podluckého - bývalého medzinárodného rozhodcu IHF a EHF odovzdané plakety, ktoré za Slovenský zväz hádzanej odovzdali prezident SZH Jaroslav Holeša…

 • 23.01.2023 |

  Turnaj v Minihádzanej BKZH_Stupava

  Naši najmenší hádzanári sa v sobotu 21.1.2023 zúčastnili 3.kola Turnaja Minihádzanej BKZH v Stupave. Turnaja sa zúčastnilo 6 našich družstiev v 4 kategóriách, pričom chlapci obsadili krásne 1.miesto v kategórii 2012/2013 a dievčatá 2.miesto v kategórii 2014/2015 Všetci si turnaj naplno užili a získali cenné skúsenosti.

 • 23.01.2023 |

  Hádzanársky ples_16. ročník

  Bratislavská hádzanárska akadémia v spolupráci s dlhoročným podporovateľom ŠKP Bratislava Michalom Šamom obnovila po 7 rokoch tradičný Hádzanársky ples. V piatok 20.1.2023 sa 16. ročníka 2023 zúčastnilo takmer 100 priaznivcov, ktorí sa zabávali bezprostredne až do rána. Organizátori veria, že o rok bude plesať minimálne dva…

 • 13.01.2023 |

  Novoročná kvapka krvi ŠKP Bratislava

  Naši hráči sa dňa 12.1.2023 zúčastnili každoročného darovania krvi „Novoročná kvapka krvi“ , kde sa rozhodli pomôcť dobrej veci. Zapojili sme sa do výzvy “Daruj krv, daruj život” a preto vyzývame všetkých členov Športového klubu polície Bratislava, všetkých športovcov Športového centra polície, príslušníkov Policajného zboru…

 • 09.01.2023 |

  Novoročný ŠKP šlapák 2. ročník

  Dnes sa konal 2. ročník “Novoročného ŠKP šlapáku” na Železnej studničke. Slnko nám síce nesvietilo, no to nám na dobrej nálade neubralo. Zišli sme sa v hojnom počte a spoločne sme vyštartovali z Partizánskej lúky na 3 hodinovú príjemnú prechádzku na čerstvom vzduchu. Všetci sme…

 • 21.12.2022 |

  Ukrajinská kanonáda na hádzanej

  Naše staršie dorastenky deklasovali posledný celok ligovej tabuľky Martin/Žilina v pomere 47:16 (23:9). Do streleckej listiny sa výrazne zapísali najmä krídelníčky Szamuhelová a Vivcharuk, keďže rýchlych protiútokov bolo požehnane. Tréner Tomáš Kuťka síce pred zápasom kládol dievčatám na srdce, že stretnutie sa nesmie zvrhnúť na…

 • 15.12.2022 |

  2. kolo minihádzanej BKZH je za nami.

  Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava, dňa 13.12.2022 zorganizoval 2. kolo BKZH (Bratislavský krajský zväz hádzanej) turnaj prípraviek za účasti 21 družstiev. Hralo sa v dvoch kategóriách 2012-2013 a 2014-mladší, zaplnili sme 3 ihriská na ktorých sa odohralo 48 zápasov, každé družstvo odohralo 4-5 zápasov.*    202-2013 – chlapci a dievčatá z ŠKP Bratislava,…

 • 30.11.2022 |

  Tretí turnaj v minihádzanej ŠZDZD

  Dňa 29.11. 2022 usporiadal Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava turnaj  minihádzanej v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí (ŠZDZD), ktorý sa uskutočnil v hale Domu športu. Na turnaji škôl sa zúčastnilo 16 družstiev. Hralo v dvoch kategóriách:Ø  1.-2. ročník základných škôl: Gercenova, Záporožská 1 a 2, Bieloruská1,2 a 3, Sibírska a…

PARTNERSKÉ ŠKOLY
INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI
HLAVNÍ REKLAMNÍ PARTNERI