Hádzaná aj v obci Chorvátsky Grob

07.03.2023 | Turnaje

Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava spolu s Bratislavským krajským zväzom vstupuje aktívne do rozvoja hádzanej v Bratislavskom kraji a do svojich radov už čoskoro privítame aj deti z obce Chorvátsky Grob, s ktorým rozbiehame spoluprácu a popularizujeme tak hádzanú aj mimo hlavného mesta.

Tešíme sa!!

 „Aj Hádzaná v našej obci Chorvátsky Grob je opäť o niečo bližšie. Slovenský a krajský zväz hádzanej, ako aj bratislavsky klub hádzanej, ako aj bratislavsky klub ŠKP Bratislava-hádzaná sa tešia na ďalšieho člena, ktorý sa zapíše do hádzanárskej rodiny.“ (facebook-Susedsky Hi-Chorvátsky Grob)

FOTOGALÉRIA

NAJNOVŠIE AKTUALITY

07.03.2023 | Turnaje

MDD v Novom Meste

V sobotu 3.6.2023 sa pri jazere Kuchajda konala krásna akcie pre deti k Medzinárodnému dňu detí, ktorú usporiadalo Bratislava – Nové Mesto, kultúra a šport v Novom Meste a my z ŠKP Bratislava sme na nej nemohli chýbať. Predviedli sme deťom ako sa hrá hádzaná a všetky deti mali možnosť si…

07.03.2023 | Turnaje

Májová kvapka krvi

Naši hádzanári z ŠKP Bratislava sa dňa 26.5.2023 zúčastnili každoročného darovania najvzácnejšej tekutiny - krvi, kde sa rozhodli pomôcť dobrej veci. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do našej „Májovej kvapky krvi“ zapojili a dúfame, že nabudúce sa stretneme ešte v krajšom počte.  Vyzývame všetkých členov Športového…

07.03.2023 | Turnaje

Predposledný Turnaj ligy DAJ 5 v rámci projektu ŠZDZD

V stredu, dňa 17.5.2023 Športový klub polície Bratislava zorganizoval predposledný turnaj Ligy “Daj 5” v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí v tomto školskom roku. Turnaja sa zúčastnili deti z 10 bratislavských základných škôl, 6 družstiev v kategórii 1.-2.ročník a 8 družstiev v kategórii 3.-4.ročník. Všetky…

 • 17.05.2023 |

  5. kolo mini hádzanej BKZH

  Dňa 16.5.2023 sme zorganizovali 5.turnaj Bratislavského krajského zväzu hádzanej v mini hádzanej v Chorvátskom Grobe, kde sa otvárala nová športová hala pri základnej škole. Turnaj bol pod záštitou starostky obce.Hralo sa v 4 kategóriách 2012-13 a 2014 a mladší, chlapci aj dievčatá. Záverečného turnaja sa zúčastnilo 24 družstiev z bratislavského…

 • 12.05.2023 |

  Vybíjaná Petržalských Základných škôl

  11.5.2023 Bratislavská hádzanárska akadémia v spolupráci so Športovým klubom polície Bratislava zorganizovali turnaj vo vybíjanej, na ktorom sa zúčastnilo 10 družstiev z 8 základných škôl. Hralo sa v 2 kategóriách: 1.-2. a 3.-4.ročník. O víťazstvo bojovalo viac ako 100 deti zo základných škôl Černyševského, Pankúchova, Lachova, Deutsche Schule, Dudova,…

 • 21.04.2023 |

  Turnaj mini hádzanej pre deti z Bratislavy v rámci projektu ŠZDZD

  Vo štvrtok 20.4.2023 sme zorganizovali turnaj v mini hádzanej, Liga Daj 5 v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Hralo sa na 3 ihriskách v starej hale Domu športu. Turnaja sa zúčastnilo 23 družstiev a 230 detí z Bratislavských škôl, ktoré boli rozdelené do 3 kategórií, 1.-2., 3.-4. a 5.-6. ročník.1.-2.…

 • 17.04.2023 |

  Prague Handball Cup 2023

  Ako hodnotia turnaj PHC 2023 tréneri našich družstiev:Mladšie dorastenky – tréner Martin Hacura Všetci sme sa tešili na najväčší Veľkonočný turnaj Prague Handball Cup 2023. Snažili sme sa na podujatie pripraviť čo najlepšie po všetkých stránkach. Tešili sme sa na konfrontáciu so zahraničnými družstvami. Od…

 • 22.03.2023 |

  Turnaj stredných škôl-dievčatá-ZIGGY ŠPORT

  Bratislavský krajský zväz hádanej, v spolupráci s Hádzanárskym oddielom ŠKP Bratislava, zorganizovali dňa 21.3.2023 Krajské kolo stredných škôl v hádzanej dievčat Bratislavského samosprávneho kraja v Novej dvojhale Domu športu. Turnaj sa konal v rámci projektu ZIGGY ŠPORT Slovenského zväzu hádzanej.Krajského kola sa zúčastnilo týchto 5 stredných škôl: OA Nevädzova Bratislava; SŠ…

 • 09.03.2023 |

  Turnaj stredných škôl-chlapci-ZIGGY ŠPORT

  Bratislavský krajský zväz hádanej, v spolupráci s Hádzanárskym oddielom ŠKP Bratislava, zorganizovali dňa 8.3.2023 Krajské kolo stredných škôl v hádzanej chlapcov Bratislavského samosprávneho kraja v Novej dvojhale Domu športu. Turnaj sa konal v rámci projektu ZIGGY ŠPORT Slovenského zväzu hádzanej. Krajského kola sa zúčastnilo týchto 6 stredných škôl: OA Nevädzova Bratislava;…

 • 16.02.2023 |

  Turnaj Liga Daj5 v rámci projektu ŠZDZD

  Dňa 14.2.2023 sme zorganizovali 18 ročník turnaja v mini hádzanej, Liga Daj5 v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Turnaj sme odohrali v novej hale Domu športu a hrali sme na 6 ihriskách. Turnaja sa zúčastnilo 30 družstiev a 250 detí z Bratislavského kraja, ktoré boli rozdelené do 2…

 • 31.01.2023 |

  Darovanie 2% z dane

  Radi by sme Vás oslovili s možnosťou darovať 2% z daní na podporu hádzanárskeho oddielu nášho klubu. Urobiť tak môžete prostredníctvom priloženého formuláru. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú podporiť rozvoj športu a nášho klubu. Hádzanej a športu zdar!Tlačivo na stiahnutie nájdete v časti OZNAMY.

 • 30.01.2023 |

  Ocenenie životného jubilea

  Na nedeľňajšom extraligovom zápase boli pri príležitosti životných jubileí Ľubomíra Orosza - predsedu Bratislavského krajského zväzu hádzanej, dlhoročného funkcionára a hráča ŠKP Bratislava a Ladislava Podluckého - bývalého medzinárodného rozhodcu IHF a EHF odovzdané plakety, ktoré za Slovenský zväz hádzanej odovzdali prezident SZH Jaroslav Holeša…

PARTNERSKÉ ŠKOLY
INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI
HLAVNÍ REKLAMNÍ PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI