Hádzanári v škôlke

07.11.2023 | Turnaje

V utorok 7.11.2023 sme zorganizovali milú akciu a to prezentáciu pohybu s loptou v škôlke na Palkovičovej ulici. V akcii bola celá škôlka, 82 detí, ktoré začali s jednoduchými cvikmi s loptou podľa predcvičujúcej hráčky z mladšieho dorastu a následne si vyskúšali svoje schopnosti pri streľbe na bránku, kde sa aktívne zapájali mladší dorastenci. Všetky deti sa snažili predviesť, ako najlepšie vedeli a všetky boli odmenené za svoju snahu veľkou pochvalou a medailami. Ďakujeme pani riaditeľke, že sme mohli odprezentovať náš oddiel hádzanej ŠKP Bratislava aj týmto najmenším budúcim hádzanárom a hádzanárkam.

FOTOGALÉRIA

NAJNOVŠIE AKTUALITY

07.11.2023 | Turnaje

Danube Cup 2023/2024

V nedeľu 21.4.2024 sme odohrali finálové zápasy medzinárodného podujatia Danube Cup v bratislavskom Dome športu. Na základe výsledkov turnajov, ktoré sa odohrali postupne vo Viedni, v Dunajskej Strede a v Szombathely boli určené dvojičky družstiev v bojoch o 1. a 3. miesta v jednotlivých kategóriách. Na troch ihriskách sa odohralo 8 zápasov, ktorých…

07.11.2023 | Turnaje

6. kolo Danube Handball Cup

Naše dievčatká sa v nedeľu zúčastnili posledného kola Danube cupu v maďarskom Szombathely v kategóriach U12 a U10, kde podali bojovné výkony. Finálový turnaj sa uskutoční už 21.4. v novej hale Domu športu. Tešíme sa na vašu podporu.V zápase s Dunajskou Stredou v kategórii U12…

07.11.2023 | Turnaje

ŠKP Bratislava po 11 rokoch vo finále Slovenského pohára

Hodnotenie trénera Zoltána Heistera:Prvý polčas nám úplne nevyšiel, hra bola neistá, zahodili sme 2 sedemmetrové hody, zle sme bránili, súper nám ušiel o 8 gólov. Cez polčas sme povedali chlapcom, že nemáme čo stratiť, nemáme byť prečo nervózni, aby hrali uvoľnene a premieňali šance. V druhom polčase sme…

 • 01.03.2024 |

  6. kolo turnaja v minihádzanej ZŠ v rámci projektu ŠZDZD

  Včera sme zorganizovali ďalší z turnajov v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí, tentokrát pre 1.-2. a 3.-4.ročník. V Dome športu sme na 3 ihriskách odohrali 42 zápasov. Podujatia sa zúčastnilo viac ako 150 detí prvého stupňa základných škôl a pri organizácii pomáhalo 20 hráčok a hráčov z našich mládežníckych družstiev…

 • 15.02.2024 |

  5. kolo turnaja v minihádzanej ZŠ v rámci projektu ŠZDZD

  14.2.2024 sme usporiadali ďalší turnaj v minihádzanej základných škôl v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí, a to pre deti 5.-6. a 7.-9. ročníkov. Podujatia sa zúčastnilo 10 družstiev a celkovo viac ako 100 detí. Každé družstvo odohralo 4 zápasy.Zúčastnené školy: ZŠ Bieloruská, ZŠ Vetvárska,…

 • 13.02.2024 |

  Ing. Marián Kukumberg v týchto dňoch oslavuje jubilejných 70 rokov

  Bývalá výborná spojka s inteligentným herným prejavom bol juniorským reprezentantom Československa a v drese Červenej hviezdy Bratislava sa stal dvojnásobným majstrom Československa. Po skončení aktívnej športovej činnosti sa venoval krátkodobo úspešne trénovaniu v Športovom klube polície Bratislava, keď pod jeho vedením dosiahlo seniorské družstvo doteraz historicky jedno…

 • 29.01.2024 |

  4. kolo Danube Handball Cup

  Dňa 28.1.2024 sme sa zúčastnili 4. kola Danube Handball Cup v Dunajskej Strede, pre kategórie U12 a U10. Každé družstvo odohralo 2 zápasy a to s DAC Dunajskou Stredou a SZKKA Szombathely. Turnaj Danube Cup je veľmi kvalitný turnaj, naše družstvá tu získavajú cenné skúsenosti. Tešíme…

 • 26.01.2024 |

  2. kolo turnaja v minihádzanej v rámci projektu ŠZDZD

  25.1.2024 sme v spolupráci s Bratislavským krajským zväzom hádzanej zorganizovali v novej hale Domu športu 2. kolo turnaja v minihádzanej v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Predstavilo sa 30 družstiev a 250 detí zo 6 klubov Bratislavského kraja. Zúčastnené kluby:ŠKP Bratislava, ŠKP Podunajské Biskupice, Agrokarpaty Pezinok, Tatran Stupava,…

 • 04.01.2024 |

  ŠKP Bratislava "NOVOROČNÁ KVAPKA KRVI"

  Dnes 4.1.2024 sa naši hráči, funkcionári, priatelia  zúčastnili ako každý rok darovania krvi „Novoročná kvapka krvi“ , kde sa rozhodli pomôcť dobrej veci a darovali krv pre pani Blanku Škodovú. Vyzvali sme aj ostatných členov Športového klubu polície Bratislava, všetkých športovcov Športového centra polície, príslušníkov Policajného…

 • 02.01.2024 |

  3. ročník novoročnného ŠKP šlapáku

  Priaznivci Športového klubu polície Bratislava sa stretli včera 1.1.2024 na Partizánskej lúke aby pokračovali v tradícii  už 3. ročníku „Novoročného ŠKP šlapáku“. Vyšlo nám nádherné počasie celú dobu nám svietili slnko. Vyštartovali z Partizánskej lúky na 10 kilometrovú prechádzku na čerstvom vzduchu. Všetci hráči, rodičia a priatelia sme…

 • 19.12.2023 |

  3.kolo Danube Handball Cup

  17.12.2023 sa uskutočnil Danube Handball Cup v Dunajskej Strede, druhé kolo pre kategóriu U15 a U13. Každé družstvo odohralo 2 zápasy a to s Dunajskou Stredou a SZKKA Szombathely. Aj tentokrát boli súperi nad naše sily. Danube Cup je veľmi kvalitný turnaj a pre naše…

 • 18.12.2023 |

  4. Turnaj mini hádzanej pre deti z Bratislavy v rámci projektu ŠZDZD

  Dňa 15.12.2023 počas hádankárskeho maratónu, Športový klub polície Bratislava zorganizoval turnaj krúžkov v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Turnaja sa zúčastnilo 29 družstiev, približne 300 detí a hrali v 3 kategóriách, od najmenších prvákov až po šiestakov. Zúčastnené školy:1. – 2. ročník -…

PARTNERSKÉ ŠKOLY
INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI
HLAVNÍ REKLAMNÍ PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI