2. kolo minihádzanej BKZH je za nami.

15.12.2022 | Turnaje

Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava, dňa 13.12.2022 zorganizoval 2. kolo BKZH (Bratislavský krajský zväz hádzanej) turnaj prípraviek za účasti 21 družstiev. Hralo sa v dvoch kategóriách 2012-2013 a 2014-mladší, zaplnili sme 3 ihriská na ktorých sa odohralo 48 zápasov, každé družstvo odohralo 4-5 zápasov.

    202-2013 – chlapci a dievčatá z ŠKP Bratislava, Handball clubu Pezinok, Slovan Modra, Sport club Senec, HC Tatran Stupava a ŠKH Rohožník

    2014 a mladší – chlapci a dievčatá z  ŠKP Bratislava, Handball clubu Pezinok,          Slovan Modra a Strojár Malacky Malacky

Všetci si s radosťou zahrali a tešia sa na ďalšie kolo.

Desiati mládežníci ŠKP Bratislava a zároveň žiaci SŠ Ostredková  sa zapojili do organizácie celého podujatia. Turnaj sa uskutočnil za podpory Mestskej časti Petržalka, Hlavného mesta SR Bratislava, Bratislavského samosprávneho kraja, Bratislavského krajského zväzu hádzanej, Mestskej časti Podunajské Biskupice, Transpetrol a Zeppelin.

Viac fotiek nájdete v časti FOTOGALÉRIA

FOTOGALÉRIA

NAJNOVŠIE AKTUALITY

15.12.2022 | Turnaje

Turnaj stredných škôl-chlapci-ZIGGY ŠPORT

Bratislavský krajský zväz hádanej, v spolupráci s Hádzanárskym oddielom ŠKP Bratislava, zorganizovali dňa 8.3.2023 Krajské kolo stredných škôl v hádzanej chlapcov Bratislavského samosprávneho kraja v Novej dvojhale Domu športu. Turnaj sa konal v rámci projektu ZIGGY ŠPORT Slovenského zväzu hádzanej. Krajského kola sa zúčastnilo týchto 6 stredných škôl: OA Nevädzova Bratislava;…

15.12.2022 | Turnaje

Hádzaná aj v obci Chorvátsky Grob

Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava spolu s Bratislavským krajským zväzom vstupuje aktívne do rozvoja hádzanej v Bratislavskom kraji a do svojich radov už čoskoro privítame aj deti z obce Chorvátsky Grob, s ktorým rozbiehame spoluprácu a popularizujeme tak hádzanú aj mimo hlavného mesta.Tešíme sa!!  „Aj Hádzaná…

15.12.2022 | Turnaje

Turnaj Liga Daj5 v rámci projektu ŠZDZD

Dňa 14.2.2023 sme zorganizovali 18 ročník turnaja v mini hádzanej, Liga Daj5 v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Turnaj sme odohrali v novej hale Domu športu a hrali sme na 6 ihriskách. Turnaja sa zúčastnilo 30 družstiev a 250 detí z Bratislavského kraja, ktoré boli rozdelené do 2…

 • 31.01.2023 |

  Darovanie 2% z dane

  Radi by sme Vás oslovili s možnosťou darovať 2% z daní na podporu hádzanárskeho oddielu nášho klubu. Urobiť tak môžete prostredníctvom priloženého formuláru. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú podporiť rozvoj športu a nášho klubu. Hádzanej a športu zdar!Tlačivo na stiahnutie nájdete v časti OZNAMY.

 • 30.01.2023 |

  Ocenenie životného jubilea

  Na nedeľňajšom extraligovom zápase boli pri príležitosti životných jubileí Ľubomíra Orosza - predsedu Bratislavského krajského zväzu hádzanej, dlhoročného funkcionára a hráča ŠKP Bratislava a Ladislava Podluckého - bývalého medzinárodného rozhodcu IHF a EHF odovzdané plakety, ktoré za Slovenský zväz hádzanej odovzdali prezident SZH Jaroslav Holeša…

 • 23.01.2023 |

  Turnaj v Minihádzanej BKZH_Stupava

  Naši najmenší hádzanári sa v sobotu 21.1.2023 zúčastnili 3.kola Turnaja Minihádzanej BKZH v Stupave. Turnaja sa zúčastnilo 6 našich družstiev v 4 kategóriách, pričom chlapci obsadili krásne 1.miesto v kategórii 2012/2013 a dievčatá 2.miesto v kategórii 2014/2015 Všetci si turnaj naplno užili a získali cenné skúsenosti.

 • 23.01.2023 |

  Hádzanársky ples_16. ročník

  Bratislavská hádzanárska akadémia v spolupráci s dlhoročným podporovateľom ŠKP Bratislava Michalom Šamom obnovila po 7 rokoch tradičný Hádzanársky ples. V piatok 20.1.2023 sa 16. ročníka 2023 zúčastnilo takmer 100 priaznivcov, ktorí sa zabávali bezprostredne až do rána. Organizátori veria, že o rok bude plesať minimálne dva…

 • 13.01.2023 |

  Novoročná kvapka krvi ŠKP Bratislava

  Naši hráči sa dňa 12.1.2023 zúčastnili každoročného darovania krvi „Novoročná kvapka krvi“ , kde sa rozhodli pomôcť dobrej veci. Zapojili sme sa do výzvy “Daruj krv, daruj život” a preto vyzývame všetkých členov Športového klubu polície Bratislava, všetkých športovcov Športového centra polície, príslušníkov Policajného zboru…

 • 09.01.2023 |

  Novoročný ŠKP šlapák 2. ročník

  Dnes sa konal 2. ročník “Novoročného ŠKP šlapáku” na Železnej studničke. Slnko nám síce nesvietilo, no to nám na dobrej nálade neubralo. Zišli sme sa v hojnom počte a spoločne sme vyštartovali z Partizánskej lúky na 3 hodinovú príjemnú prechádzku na čerstvom vzduchu. Všetci sme…

 • 21.12.2022 |

  Ukrajinská kanonáda na hádzanej

  Naše staršie dorastenky deklasovali posledný celok ligovej tabuľky Martin/Žilina v pomere 47:16 (23:9). Do streleckej listiny sa výrazne zapísali najmä krídelníčky Szamuhelová a Vivcharuk, keďže rýchlych protiútokov bolo požehnane. Tréner Tomáš Kuťka síce pred zápasom kládol dievčatám na srdce, že stretnutie sa nesmie zvrhnúť na…

 • 30.11.2022 |

  Tretí turnaj v minihádzanej ŠZDZD

  Dňa 29.11. 2022 usporiadal Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava turnaj  minihádzanej v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí (ŠZDZD), ktorý sa uskutočnil v hale Domu športu. Na turnaji škôl sa zúčastnilo 16 družstiev. Hralo v dvoch kategóriách:Ø  1.-2. ročník základných škôl: Gercenova, Záporožská 1 a 2, Bieloruská1,2 a 3, Sibírska a…

 • 18.11.2022 |

  ROZHOVOR S MAREKOM MIKÉCIM NIELEN O STÚPAJÚCEJ FORME ŠKP BRATISLAVA

  NHE má za sebou 10 kôl, počas ktorých sa toho udialo dosť. Jednoznačným pozitívom je oveľa väčšia vyrovnanosť ako v uplynulom ročníku. Prehrať či vyhrať môže každý s každým, pričom suverénna zostáva vedúca Považská Bystrica. Jedným z tímov, ktoré, zdá sa, majú obdobie útlmu za…

PARTNERSKÉ ŠKOLY
INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI
HLAVNÍ REKLAMNÍ PARTNERI