Hádzanársky ples_16. ročník

23.01.2023 | Turnaje

Bratislavská hádzanárska akadémia v spolupráci s dlhoročným podporovateľom ŠKP Bratislava Michalom Šamom obnovila po 7 rokoch tradičný Hádzanársky ples. V piatok 20.1.2023 sa 16. ročníka 2023 zúčastnilo takmer 100 priaznivcov, ktorí sa zabávali bezprostredne až do rána. Organizátori veria, že o rok bude plesať minimálne dva krát viac priaznivcov hádzanej!

FOTOGALÉRIA

NAJNOVŠIE AKTUALITY

23.01.2023 | Turnaje

Turnaj stredných škôl-chlapci-ZIGGY ŠPORT

Bratislavský krajský zväz hádanej, v spolupráci s Hádzanárskym oddielom ŠKP Bratislava, zorganizovali dňa 8.3.2023 Krajské kolo stredných škôl v hádzanej chlapcov Bratislavského samosprávneho kraja v Novej dvojhale Domu športu. Turnaj sa konal v rámci projektu ZIGGY ŠPORT Slovenského zväzu hádzanej. Krajského kola sa zúčastnilo týchto 6 stredných škôl: OA Nevädzova Bratislava;…

23.01.2023 | Turnaje

Hádzaná aj v obci Chorvátsky Grob

Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava spolu s Bratislavským krajským zväzom vstupuje aktívne do rozvoja hádzanej v Bratislavskom kraji a do svojich radov už čoskoro privítame aj deti z obce Chorvátsky Grob, s ktorým rozbiehame spoluprácu a popularizujeme tak hádzanú aj mimo hlavného mesta.Tešíme sa!!  „Aj Hádzaná…

23.01.2023 | Turnaje

Turnaj Liga Daj5 v rámci projektu ŠZDZD

Dňa 14.2.2023 sme zorganizovali 18 ročník turnaja v mini hádzanej, Liga Daj5 v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Turnaj sme odohrali v novej hale Domu športu a hrali sme na 6 ihriskách. Turnaja sa zúčastnilo 30 družstiev a 250 detí z Bratislavského kraja, ktoré boli rozdelené do 2…

 • 31.01.2023 |

  Darovanie 2% z dane

  Radi by sme Vás oslovili s možnosťou darovať 2% z daní na podporu hádzanárskeho oddielu nášho klubu. Urobiť tak môžete prostredníctvom priloženého formuláru. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú podporiť rozvoj športu a nášho klubu. Hádzanej a športu zdar!Tlačivo na stiahnutie nájdete v časti OZNAMY.

 • 30.01.2023 |

  Ocenenie životného jubilea

  Na nedeľňajšom extraligovom zápase boli pri príležitosti životných jubileí Ľubomíra Orosza - predsedu Bratislavského krajského zväzu hádzanej, dlhoročného funkcionára a hráča ŠKP Bratislava a Ladislava Podluckého - bývalého medzinárodného rozhodcu IHF a EHF odovzdané plakety, ktoré za Slovenský zväz hádzanej odovzdali prezident SZH Jaroslav Holeša…

 • 23.01.2023 |

  Turnaj v Minihádzanej BKZH_Stupava

  Naši najmenší hádzanári sa v sobotu 21.1.2023 zúčastnili 3.kola Turnaja Minihádzanej BKZH v Stupave. Turnaja sa zúčastnilo 6 našich družstiev v 4 kategóriách, pričom chlapci obsadili krásne 1.miesto v kategórii 2012/2013 a dievčatá 2.miesto v kategórii 2014/2015 Všetci si turnaj naplno užili a získali cenné skúsenosti.

 • 13.01.2023 |

  Novoročná kvapka krvi ŠKP Bratislava

  Naši hráči sa dňa 12.1.2023 zúčastnili každoročného darovania krvi „Novoročná kvapka krvi“ , kde sa rozhodli pomôcť dobrej veci. Zapojili sme sa do výzvy “Daruj krv, daruj život” a preto vyzývame všetkých členov Športového klubu polície Bratislava, všetkých športovcov Športového centra polície, príslušníkov Policajného zboru…

 • 09.01.2023 |

  Novoročný ŠKP šlapák 2. ročník

  Dnes sa konal 2. ročník “Novoročného ŠKP šlapáku” na Železnej studničke. Slnko nám síce nesvietilo, no to nám na dobrej nálade neubralo. Zišli sme sa v hojnom počte a spoločne sme vyštartovali z Partizánskej lúky na 3 hodinovú príjemnú prechádzku na čerstvom vzduchu. Všetci sme…

 • 21.12.2022 |

  Ukrajinská kanonáda na hádzanej

  Naše staršie dorastenky deklasovali posledný celok ligovej tabuľky Martin/Žilina v pomere 47:16 (23:9). Do streleckej listiny sa výrazne zapísali najmä krídelníčky Szamuhelová a Vivcharuk, keďže rýchlych protiútokov bolo požehnane. Tréner Tomáš Kuťka síce pred zápasom kládol dievčatám na srdce, že stretnutie sa nesmie zvrhnúť na…

 • 15.12.2022 |

  2. kolo minihádzanej BKZH je za nami.

  Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava, dňa 13.12.2022 zorganizoval 2. kolo BKZH (Bratislavský krajský zväz hádzanej) turnaj prípraviek za účasti 21 družstiev. Hralo sa v dvoch kategóriách 2012-2013 a 2014-mladší, zaplnili sme 3 ihriská na ktorých sa odohralo 48 zápasov, každé družstvo odohralo 4-5 zápasov.*    202-2013 – chlapci a dievčatá z ŠKP Bratislava,…

 • 30.11.2022 |

  Tretí turnaj v minihádzanej ŠZDZD

  Dňa 29.11. 2022 usporiadal Hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava turnaj  minihádzanej v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí (ŠZDZD), ktorý sa uskutočnil v hale Domu športu. Na turnaji škôl sa zúčastnilo 16 družstiev. Hralo v dvoch kategóriách:Ø  1.-2. ročník základných škôl: Gercenova, Záporožská 1 a 2, Bieloruská1,2 a 3, Sibírska a…

 • 18.11.2022 |

  ROZHOVOR S MAREKOM MIKÉCIM NIELEN O STÚPAJÚCEJ FORME ŠKP BRATISLAVA

  NHE má za sebou 10 kôl, počas ktorých sa toho udialo dosť. Jednoznačným pozitívom je oveľa väčšia vyrovnanosť ako v uplynulom ročníku. Prehrať či vyhrať môže každý s každým, pričom suverénna zostáva vedúca Považská Bystrica. Jedným z tímov, ktoré, zdá sa, majú obdobie útlmu za…

PARTNERSKÉ ŠKOLY
INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI
HLAVNÍ REKLAMNÍ PARTNERI