Danube Cup 2023/2024

22.04.2024 | Turnaje

V nedeľu 21.4.2024 sme odohrali finálové zápasy medzinárodného podujatia Danube Cup v bratislavskom Dome športu. Na základe výsledkov turnajov, ktoré sa odohrali postupne vo Viedni, v Dunajskej Strede a v Szombathely boli určené dvojičky družstiev v bojoch o 1. a 3. miesta v jednotlivých kategóriách.

Na troch ihriskách sa odohralo 8 zápasov, ktorých sa zúčastnilo viac ako 240 dievčat. Všetky zápasy boli napínavé až do poslednej minúty. Atmosféra, ktorú vytvorili nielen samotné hráčky, ale najmä rodičia, bola úžasná a všetky hráčky predviedli na ihrisku to, čo sa počas celej sezóny naučili.

Turnaj sa uskutočnil aj vďaka podpore mestskej časti Bratislava-Petržalka, Bratislavského samosprávneho kraja, Rádia Sity, spoločností Zeppelin a Veolia Energia Slovensko.

 

Viac fotiek nájdete v časti FOTOGALÉRIA, TURNAJE

 

Poradie v jednotlivých kategóriách

U10

1.      DAC Dunajská Streda

2.      SZKKA Szombathely

3.      Hypo NÖ

4.      ŠKP Bratislava

U12

1.      SZKKA Szombathely

2.      Hypo NÖ

3.      ŠKP Bratislava

4.      DAC Dunajská Streda

U13

1.      SZKKA Szombathely

2.      Hypo NÖ

3.      DAC Dunajská Streda

4.      ŠKP Bratislava

U15

1.      SZKKA Szombathely

2.      DAC Dunajská Streda

3.      Hypo NÖ

4.      ŠKP Bratislava

All stars

U10                                                                           

Adela Sailerová (ŠKP Bratislava)

Lena Aumann (Hypo Noe)

Tatiana Nosek (DAC Dunajská Streda)

Dorka Pap (DAC Dunajská Streda)

Maja Kovacs (Szombathely KKA)

Sári Bonyhády (Szombathely KKA)

 

MVP - Betina Božeková (DAC Dunajská Streda)

 

U12

Nina Toráčová (ŠKP Bratislava)

Tamara Vašková (ŠKP Bratislava)               

Lívia Kohler (Hypo Noe)

Lara Periffer (Hypo Noe)

Lili Matus (DAC Dunajská Streda)

Emese Sebestyen (Szombathely KKA)

Zorika Bodoi (Szombathely KKA)

 

MVP - Nina Toráčová (ŠKP Bratislava)

 

U13

Nela Zelenáková (ŠKP Bratislava)

Maria Panici (Hypo Noe)

Juliane Ráppold (Hypo Noe)

Csenge Nagy (DAC Dunajská Streda)

Sara Gerasimov (DAC Dunajská Streda)

Ester Tokacs (Szombathely KKA)

Izabel Matyás (Szombathely KKA)

 

MVP - Maria Panici (Hypo Noe)

 

U15

Karolína Josková (ŠKP Bratislava)  

Maja Bogopandi (Hypo Noe)

Anastasija Bojic (Hypo Noe)

Sofia Németh (DAC Dunajská Streda)

Liza Csiba (DAC Dunajská Streda)

Ema Gyulay (Szombathely KKA)

Viktoria Unger (Szombathely KKA)

 

MVP - Ema Gyulay (Szombathely KKA)


FOTOGALÉRIA

NAJNOVŠIE AKTUALITY

22.04.2024 | Turnaje

7. kolo turnaja v minihádzanej ZŠ v rámci projektu ŠZDZD

Dňa 16.5.2024 sme odohrali v Dome športu na Junáckej ďalší turnaj zo série projektu ŠZDZD. Hrali sme v dvoch kategóriách 3.-4.ročník, kde sa zúčastnilo 13 družstiev a 1.-2.ročník, kde hralo 6 družstiev. Celkovo sa na turnaji predstavilo 160 detí z 10 škôl:ZŠ Gercenova, ZŠ Pankúchová, ZŠ Dudova, ZŠ Záporožská,…

22.04.2024 | Turnaje

6. kolo Danube Handball Cup

Naše dievčatká sa v nedeľu zúčastnili posledného kola Danube cupu v maďarskom Szombathely v kategóriach U12 a U10, kde podali bojovné výkony. Finálový turnaj sa uskutoční už 21.4. v novej hale Domu športu. Tešíme sa na vašu podporu.V zápase s Dunajskou Stredou v kategórii U12…

22.04.2024 | Turnaje

ŠKP Bratislava po 11 rokoch vo finále Slovenského pohára

Hodnotenie trénera Zoltána Heistera:Prvý polčas nám úplne nevyšiel, hra bola neistá, zahodili sme 2 sedemmetrové hody, zle sme bránili, súper nám ušiel o 8 gólov. Cez polčas sme povedali chlapcom, že nemáme čo stratiť, nemáme byť prečo nervózni, aby hrali uvoľnene a premieňali šance. V druhom polčase sme…

 • 01.03.2024 |

  6. kolo turnaja v minihádzanej ZŠ v rámci projektu ŠZDZD

  Včera sme zorganizovali ďalší z turnajov v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí, tentokrát pre 1.-2. a 3.-4.ročník. V Dome športu sme na 3 ihriskách odohrali 42 zápasov. Podujatia sa zúčastnilo viac ako 150 detí prvého stupňa základných škôl a pri organizácii pomáhalo 20 hráčok a hráčov z našich mládežníckych družstiev…

 • 15.02.2024 |

  5. kolo turnaja v minihádzanej ZŠ v rámci projektu ŠZDZD

  14.2.2024 sme usporiadali ďalší turnaj v minihádzanej základných škôl v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí, a to pre deti 5.-6. a 7.-9. ročníkov. Podujatia sa zúčastnilo 10 družstiev a celkovo viac ako 100 detí. Každé družstvo odohralo 4 zápasy.Zúčastnené školy: ZŠ Bieloruská, ZŠ Vetvárska,…

 • 13.02.2024 |

  Ing. Marián Kukumberg v týchto dňoch oslavuje jubilejných 70 rokov

  Bývalá výborná spojka s inteligentným herným prejavom bol juniorským reprezentantom Československa a v drese Červenej hviezdy Bratislava sa stal dvojnásobným majstrom Československa. Po skončení aktívnej športovej činnosti sa venoval krátkodobo úspešne trénovaniu v Športovom klube polície Bratislava, keď pod jeho vedením dosiahlo seniorské družstvo doteraz historicky jedno…

 • 29.01.2024 |

  4. kolo Danube Handball Cup

  Dňa 28.1.2024 sme sa zúčastnili 4. kola Danube Handball Cup v Dunajskej Strede, pre kategórie U12 a U10. Každé družstvo odohralo 2 zápasy a to s DAC Dunajskou Stredou a SZKKA Szombathely. Turnaj Danube Cup je veľmi kvalitný turnaj, naše družstvá tu získavajú cenné skúsenosti. Tešíme…

 • 26.01.2024 |

  2. kolo turnaja v minihádzanej v rámci projektu ŠZDZD

  25.1.2024 sme v spolupráci s Bratislavským krajským zväzom hádzanej zorganizovali v novej hale Domu športu 2. kolo turnaja v minihádzanej v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Predstavilo sa 30 družstiev a 250 detí zo 6 klubov Bratislavského kraja. Zúčastnené kluby:ŠKP Bratislava, ŠKP Podunajské Biskupice, Agrokarpaty Pezinok, Tatran Stupava,…

 • 04.01.2024 |

  ŠKP Bratislava "NOVOROČNÁ KVAPKA KRVI"

  Dnes 4.1.2024 sa naši hráči, funkcionári, priatelia  zúčastnili ako každý rok darovania krvi „Novoročná kvapka krvi“ , kde sa rozhodli pomôcť dobrej veci a darovali krv pre pani Blanku Škodovú. Vyzvali sme aj ostatných členov Športového klubu polície Bratislava, všetkých športovcov Športového centra polície, príslušníkov Policajného…

 • 02.01.2024 |

  3. ročník novoročnného ŠKP šlapáku

  Priaznivci Športového klubu polície Bratislava sa stretli včera 1.1.2024 na Partizánskej lúke aby pokračovali v tradícii  už 3. ročníku „Novoročného ŠKP šlapáku“. Vyšlo nám nádherné počasie celú dobu nám svietili slnko. Vyštartovali z Partizánskej lúky na 10 kilometrovú prechádzku na čerstvom vzduchu. Všetci hráči, rodičia a priatelia sme…

 • 19.12.2023 |

  3.kolo Danube Handball Cup

  17.12.2023 sa uskutočnil Danube Handball Cup v Dunajskej Strede, druhé kolo pre kategóriu U15 a U13. Každé družstvo odohralo 2 zápasy a to s Dunajskou Stredou a SZKKA Szombathely. Aj tentokrát boli súperi nad naše sily. Danube Cup je veľmi kvalitný turnaj a pre naše…

 • 18.12.2023 |

  4. Turnaj mini hádzanej pre deti z Bratislavy v rámci projektu ŠZDZD

  Dňa 15.12.2023 počas hádankárskeho maratónu, Športový klub polície Bratislava zorganizoval turnaj krúžkov v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí. Turnaja sa zúčastnilo 29 družstiev, približne 300 detí a hrali v 3 kategóriách, od najmenších prvákov až po šiestakov. Zúčastnené školy:1. – 2. ročník -…

PARTNERSKÉ ŠKOLY
INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI
HLAVNÍ REKLAMNÍ PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI